اطلاعیه ثبت نام از پذيرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پذيرش دکتراي تخصصي

بسمه تعالي

اطلاعیه ثبت نام از پذيرفته شدگان  تکمیل ظرفیت آزمون پذيرش دکتراي تخصصي    (Ph.D)  سال تحصیلی  99-98

باسلام و عرض تبريک به مناسبت موفقيت و ورود شما به سنگر مقدس دانشگاه ، به اطلاع می رساند؛‌اين مدیریت افتخار دارد مطابق سالهای اخیر ثبت نام اولیه دانشجویان محترم را به صورت الکترونیک انجام دهد.

عدم ثبت نام در موعد مقرر و یا عدم شروع به آموزش در زمان های اعلام شده و نیز اعلام انصراف پس از شروع به آموزش به منزله انصراف قطعی فرد پذیرفته شده محسوب می شود.

     پذيرفته شدگان  محترم، براي ثبت نام می باید، مراحل ذيل را به ترتيب انجام دهند:

  مرحله اول: کلیه پذیرفته شدگان (غیر شهریه پرداز) موظفند به سایت دفتر امور حقوقی دانشگاه به آدرس http://lawoffice.mums.ac.ir   مراجعه نموده و بر اساس سهمیه قبولی خود نوع تعهد را انتخاب و چاپ کرده،حضوراًبه همراه مدارک مربوط به یکی ازدفاتراسناد رسمی درسراسرکشورمراجعه نمايید. سپس اصل سند تعهد را به دفتر امور حقوقی دانشگاه واقع در بلوار شهید فکوری- روبروی فکوری 94-  شهرک دانش و سلامت- دفتر امورحقوقی تحویل نمایند و نامه تاییدیه آن را به این مدیریت ارائه نمایند. شماره تماس دفتر امور حقوقی دانشگاه   80-  38794973 می باشد.

مرحله دوم: تمامی پذيرفته شدگان آزمون دکترای تخصصی (Ph.D)  موظفند ثبت نام اوليه را به صورت اينترنتي طبق راهنماي ثبت نام از تاريخ 30/7/98 لغايت 1/8/98 با مراجعه به سايت https://ums.mums.ac.ir و انتخاب گزینه پذیرش آزمون سراسری با کد ملی و شماره شناسنامه خور وارد سیستم شده و فرم های ثبت نام را تکمیل همچنین فرم گزینش را دریافت نمایید..

مرحله سوم:  پذيرفته شدگان مي بايد پس از ثبت نام اينترنتي و ارسال مدارک از طريق سامانه رايانه اي وسپردن تعهد محضری، براي ثبت نام حضوري با در دست داشتن مدارک ذيل حداکثر تا  تاریخ 8/8/98 به  آدرس : مشهد- میدان آزادی- پردیس دانشگاه- ساختمان مرکزی شماره 3 (دانشکده داروسازی سابق)- مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی  مشهد اداره تحصيلات تکميلي مراجعه نمايند. ضمناً در صورت داشتن سوال با شماره 3-38800291 وداخلی های 233-228-248-247-241-249 تماس حاصل نمايند.

یادآوری 1:

حضور پذیرفته شده، شخصا جهت ثبت نام حضوری الزامی می باشد. 

یادآوری 2:

ورود خانواده و همراهان گرامی به محل ثبت نام اکیداممنوع است. لذا شایسته است همراهان گرامی از ورود به محل ثبت نام جدا خودداری فرمایند.

مدارک مورد نياز جهت ثبت نام حضوري :

1-   نامه رسمی از دفتر امور حقوقی به همراه تصوير سند تعهد محضري سپرده شده( با توجه به سهميه پذيرش) 

بدیهی است این مدیریت از ثبت نام پذیرفته شدگان بدون نامه رسمی از امور حقوقی دانشگاه معذوراست.

2  -    6 قطعه عکس 4*3 جديد پشت نويسي شده.

3-    اصل و یک سري تصوير از تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملي (پشت و رو) ،(کارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت نظام وظيفه به صورت  کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس+10 و در صورت داشتن کارت قدیمی )

4-     اصل و تصوير گواهی پايان طرح يا معافيت يا ترخيص از طرح.

5- گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان.(فارغ التحصيلان دانشگاه آزادنيازي به ارائه گواهي مذکور ندارند)

6-    اصل و كپي دانشنامه و ريز نمرات كارشناسي ارشد يا دكتراي حرفه اي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل باشد. لازم به ذكر است دانشجويان ترم آخر نيز مي بايست مداركي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل تا تاريخ 31/6/98 باشد ارائه نمايند .

7-     حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي)

8-    ارائه موافقت نامه بدون قيد و شرط براي ثبت نام و ادامه تحصيل جهت پذيرفته شدگان مستخدم نهادها، سازمان هاي دولتي و غير دولتي از بالاترین مقام مسئول اداری و همچنين ارائه حکم ماموريت آموزشي يا مرخصي بدون حقوق از بدو تحصيل تا پايان دوره آموزشي.بدیهی است از پذیرفته شدگان مستخدم بدون ارائه موافقت نامه ثبت نام به عمل نمی آید.

9-    اصل آخرين حکم کارگزيني با مهر  امضاء جهت کارکنان رسمی و رسمی آزمایشی دولت

10-     مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه ، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر.(کارت رزمندگی یا ایثارگری يا نامه ستاد شاهد،...)

11-     اصل و كپي مدرك زبان.

12-     ارائه گواهی از سازمان نظام پزشکی مبنی بر لغو پروانه مطب و یا گواهی مبنی بر نداشتن پروانه مطب برای پذیرفته شدگان با پیش نیاز رشته های پزشکی و ارائه لغو پروانه داروسازی یا گواهی مبنی بر نداشتن پروانه داروسازی   از سوی معاونت غذا و دارو دانشگاه (برابر بند 1 مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه مورخ 15/4/93) ارائه این گواهی برای کلیه پذیرفته شدگان (مقاطع دکترای حرفه ای پزشکی و داروسازی) الزامی است. 

 یادآوری مهم: لازم است از فرمهاي ذيل پرینت تهيه نموده و پس از تکميل در موقع ثبت نام ارائه نمايند:

1-            فرم ثبت مشخصات فردی(فرم تکمیل شده اینترنتی) 

درهنگام ثبت نام اینترنتی لازم است از فرم گزینش پرینت تهیه کرده و پس ازتکمیل فرم گزینش والصاق دوقطعه عکس به همراه تصویری از آن به کارشناس ثبت نام ارائه شود