اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1402-1401

باسلام و عرض تبريک به مناسبت موفقيت و ورود شما به سنگر مقدس دانشگاه ، فرآیند ثبت نام به شرح ذیل است:   

          مرحله اول: تمامی پذيرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد موظفند با دقت و به طور شخصی ثبت نام خود به صورت اینترنتی طبق راهنماي ثبت نام از تاريخ 20/6/1401 تا تاریخ 27/6/1401 با مراجعه به سایت  https://sipad.mums.ac.ir/stdnew و تکمیل دقیق فرمهای ثبت نامی و فرم گزینش انجام دهند.

 • تمامی پذیرفته شدگان آزمون پذیرش کارشناسی ارشد به صورت آزاد و یا مشمولین پذیرش با استفاده از سهمیه ایثاگران و رزمندگان ملزم به تکمیل نمودن فرم تعهد شماره 1و2 و پذیرفته شدگان شهریه پرداز فقط ملزم به تکمیل نمودن فرم تعهد شماره 2 می باشند.

کارکنان رسمي سایر وزارتخانه ها، سازمانها ويا نهاد ها در صورت پذیرش ملزم به ارائه موافقت نامه از بالاترین مقام مسئول مبنی بر ادامه تحصیل از سازمان مربوط، در موقع ثبت نام می باشند.

یاد آوری مهم:

عدم ثبت نام اینترنتی در فرصت تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

                 جدول شهریه پرداز : ( شهریه به ریال می باشد)

سال تحصیلی

تابعیت

شهریه ثابت ترم

واحد تئوری

واحد علمی آزمایشگاهی

واحدکارآموزی-سمینار-کارورزی

واحد پایان نامه

واحد نظری (جبرانی)

واحد عملی (جبرانی)

1401

ایرانی

27.893.250

5.578.650

8.367.975

8.367.975

14.876.400

2.789.325

3.719.100

1401

غیر ایرانی

224.000.000

28.000.000

70.000.000

70.000.000

112.000.000

14.000.000

28.000.000

 

میزان شهریه این پذیرفته شدگان به ازای هر ترم تحصیلی می باشد که مشمول افزایش سالانه براساس آخرین مصوبات هیات امناء می باشد.

توجه: مبلغ علی الحساب شهریه یک نیمسال تحصیلی به میزان هفتاد  میلیون ریال معادل هفت میلیون تومان تعیین شده است که می باید در هنگام ثبت نام پرداخت شود.

 

 

در صورت داشتن سوال های مرتبط با مسائل آموزشی براساس رشته قبولی  با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

کارشناس مربوطه

رشته تحصیلی

شماره تماس

خانم محیط زاده

تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی- خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون- انفورماتیک پزشکی-ویروس شناسی-علوم تشریحی-بیوشیمی بالینی- قارچ شناسی-رادیوبیولوژی و حفاظت پرتوی- فیزیک پزشکی

31409247

خانم رویین تن

زیست فناوری پزشکی-انگل شناسی-فناوری تصویر برداری-علوم تغذیه – میکروب شناسی- بهداشت و ایمنی مواد غذایی-تغذیه بالینی-ایمنی شناسی- علوم بهداشتی در تغذیه

31409241

خانم شانظری

 سم شناسی-تمامی رشته های دانشکده های پرستاری و مامایی-علوم پیراپزشکی-بهداشت                    

31409228

خانم البرز

ژنتیک پزشکی-روانشناسی بالینی-فیزیولوژی-آموزش پزشکی-آموزش جامعه نگر-تکنولوژی گردش خون-نانوفناوری پزشکی

31409233

 

 پذيرفته شدگان گرامی درصورت داشتن سوال های مرتبط با سامانه ثبت نامی می توانند با شماره های 31409222-31409280 تماس حاصل نمايند. 

 

  شماره تماس آقای صفایی (رییس اداره تحصیلات تکمیلی )31409248 می باشد.

 

 

              مدارک مورد نياز جهت ثبت نام در سامانه مروارید :

توجه: فایلهای بارگذاری شده می بایست با فرمت JPGو حجم کمتر از KB300 باشد

 • بارگذاری فایل عکس جدید 4×3 تمام رخ ، با حجاب.
 • بارگذاری تصویر تمام صفحات شناسنامه
 • بارگذاری تصویر پشت و رو کارت ملی.
 • بارگذاری کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (پشت و رو) و یا مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آقایان باشد.

پذیرفته شدگان ذکور مشمول نظام وظیفه می بایست براساس فرآیند ذیل برای ارسال درخواست معافیت از تحصیل خود از حوزه وظیفه عمومی اقدام کنند.

فایل راهنمای تکمیلی نظام وظیفه

 

 • بارگذاری دانشنامه كارشناسی يا مدركي كه نشان دهنده فراغت ازتحصيل باشد .

 شایان ذکر است تاریخ فراغت از تحصیل  پذیرفته شدگان بااستفاده از سهمیه استعداد های درخشان 31/5/1401   می باشد.

 تبصره : در صورت عدم فراغت از تحصيل مسئوليت عواقب بعدي به عهده دانشجو خواهد بود. 

    6- بارگذاری گواهي پايان يا معافيت از طرح.

     براساس مصوبات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  "گذراندن طرح نیروی انسانی همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مجاز نمی باشد"

   از این رو کلیه پذیرفته شدگان شاغل به طرح می بایست در هنگام شروع به آموزش گواهی ترخیص از طرح خود را از محل خدمت  دریافت نموده ودر سامانه ثبت نام بارگذاری نمایند.

 • فرم تکمیل شده مخصوص معدل برای دانشجویان سال آخر که قبلا توسط معاونت آموزشی دانشگاه امضاء و مهر شده است.
 • بارگذاری مدرک نشاندهنده 2 سال سابقه کاربالینی با مدرک کارشناسی حداکثر تا تاریخ 31/6/1401 برای                    رشته های مدیریت پرستاری،  پرستاری مراقبت های ویژه، پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان ، پرستاری اورژانس، تکنولوژی گردش خون

یادآورمی شود ؛ بر اساس مصوبات شوراي عالي برنامه ریزی علوم پزشکی،دارابودن حداقل 2 سال سابقه کار با مدارک کارشناسی برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های پرستاری مراقبتهای ویژه، پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان، پرستاری اورژانس،تکنولوژی گردش خون ،مدیریت پرستاری ضروری می باشد.

 • بارگذاری موافقت نامه بدون قيد وشرط از بالاترين مقام مسئول سازمان جهت ثبت نام و ادامه تحصيل در هنگام ثبت نام برای کارکنان دولت و موسسات وابسته.
 • بارگذاری گواهي تاييديه سهميه رزمندگان وایثارگران از بالاترين مقام ارگان (براي استفاده کنندگان از سهميه رزمندگان و ایثارگران)
 • بارگذاری تصویر آخرین حکم کارگزینی استخدامی که دارای مهر و امضا محل استخدام باشد.
 • پذیرفته شده گرامی می باید ازفرم های تعهد شماره 1 و 2 برابر موارد قید شده در اطلاعات پیرینت گرفته و با دقت تمام موارد را تکمیل کرده و سپس در قسمت اسکن مدارک بارگذاری نمایید.(فرم های مذکور جهت دانلود در انتهای اطلاعیه قرار داده شده است.)

13- پذیرفته شدگان گرامی چنان چه دانش آموخته مقاطع قبلی (کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته  و کاردانی ) از دانشگاه دیگری به غیر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند می باید از نامه شماره 238071/1401 مورخ 25/5/1401 این دانشگاه به همراه "فرم درخواست تاییدیه تحصیلی وریزنمرات "دوره مربوطه به تفکیک هر مقطع(کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته  و کاردانی ) پرینت تهیه و پس از تکمیل به دانشگاه مقاطع قبلی(کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته  و کاردانی ) ارائه نمایند و پس از ثبت در دبیرخانه آن دانشگاه (با امضاء و شماره و تاریخ و مهر دانشگاه در قسمت مشخص شده) اسکن کرده و در سامانه ثبت نام  در قسمت اسکن یا الصاق تصاویر مدارک) بارگذاری کنید.(فرم مذکور به همراه نامه مورد اشاره این دانشگاه جهت دانلود در انتهای اطلاعیه قرار داده شده است.)

توجه: مهلت ارسال  تاییدیه تحصیلی از دانشگاه های محل تحصیل قبلی  تا تاریخ 30/11/1401 می باشد در صورت عدم پیگیری در مهلت مقرر و عدم ارائه  مدرک مذکور مجوز ادامه تحصیل شما لغو و هرگونه عواقب ناشی از آن به عهده شما می باشد.

 

 14- پذیرفته شده گرامی جهت بررسی صلاحیتهای عمومی  و اخلاقی می باید ازفرم شماره2 " هیات مرکزی گزینش" پرینت گرفته و با  دقت تمام موارد را به صورت خوانا تکمیل کرده و پس از الصاق عکس بر روی صفحه اول فرم ، دو صفحه فرم را در قسمت اسکن مدارک با کیفیت بالا  بارگذاری نمایید. بهتر است جهت بهتر بارگذاری نمودن فرم مذکور از نرم افزار  cam Scanner  استفاده نمایید.(فرم مذکور جهت دانلود در انتهای اطلاعیه قرار داده شده است.

 

خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوری جهت انجام مراحل مربوط به ثبت نام به این مدیریت جدا خودداری شود.شایان ذکر است تمامی پذیرفته شدگان پس از دریافت شماره دانشجویی و شناسه نامه ثبت نامی ارسالی از طریق پیامک جهت انجام بقیه مراحل ثبت نام با دانشکده های مربوطه تماس حاصل نمایند.

.وب سایت دانشکده پزشکیhttps://medical.mums.ac.ir

وب سایت دانشکده بهداشت بهداشت https://fhm.mums.ac.ir

وب سایت دانشکده پرستاری و مامایی https://nurse.mums.ac.ir

وب سایت دانشکده علوم پیراپزشکی https://sps.mums.ac.ir

وب سایت دانشکده داروسازی https://pharmacy.mums.ac.ir

 

فرم های پیوست:

نامه شماره 238071/1401 مورخ 25/5/1401 جهت دانلود

فرم درخواست تاییدیه تحصیلی وریزنمرات دوره

فرم شماره 2 (هیات مرکزی گزینش دانشجو)

فرم تعهد شماره 1

فرم تعهد شماره 2 (پذیرفته شدگان پردیس نیازی به تکمیل فرم مذکور ندارند)

 ثبت نام دانشجویان غیر ایرانی

 

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیریت امور آموزشی