معاونت آموزشی

اعلام فراخوان شانزدهمین جشنواره آموزشی استاد شهید مطهری

شانزدهمین جشنواره آموزشی استاد شهید مرتضی مطهری  یکی از رویدادهای مهم آموزش علوم پزشکی است که به منظور معرفی و تجلیل از فرآیندهای برتر آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش وبدا معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای تجلیل و تکریم اساتید عرصه آموزش پزشکی و شناسایی و معرفی فرآیندهای آموزشی مطلوب دانشگاهی و کشوری،در حیطه‌های ؛ روش‌ها و تکنیک‌های آموزشی، سنجش، ارزشیابی و اثربخشی آموزشی، مرجعیت، رهبری و مدیریت آموزشی، مشاوره و راهنمایی، فعالیت‌های فرهنگی و امور تربیتی و اجتماعی، قوانین و مقررات و ساختارها و محصولات آموزشی جشنواره دانشگاهی شهید مطهری را در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌کند.

بنابر اعلام مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علاقه مندان برای ارسال فرآیندهای آموزشی می­ توانند فرم ارسال خلاصه فرآیند را از سایت دریافت و پس از تکمیل به همراه مستندات حداکثر تا تاریخ 15آذر 1401  در قسمت ثبت الکترونیکی بارگزاری کرده و نسخه فیزیکی مستندات را به دبیرخانه جشنواره به نشانی مشهد-خیابان دانشگاه ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی ارسال نمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می­ توانید به آدرس https://edc.mums.ac.ir/motahhari  مراجعه و یا با  شماره تلفن  05138420305تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است در جشنواره شانزدهم صرفا فرآیندهایی وارد مرحله رقابتی می­ شوند که واجد هر شش معیار گلاسیک باشند (تبصره ماده 7 ارزیابی فرآیندها: اهداف مشخص، آماده سازی کافی، استفاده از روش های مناسب، ارائه نتایج مهم، معرفی موثر برنامه (انتشار)، برخورد نقادانه).