ارائه خدمات آموزشی به بیش از 700 دانشجوی جدید در دانشکده پزشکی مشهد

149.jpg - 38.75 kBروند نام نویسی مجازی دانشجویان نو ورود مقاطع مختلف تحصیلی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شده است و  تیم های کارشناسی در حال ارائه خدمات آموزشی و پاسخگویی به نیازمندی های آموزشی دانشجویان هستند.

سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا ضمن تبریک به همه دانشجویان جدید اظهار کرد: دانشکده پزشکی مشهد بعنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش علوم پزشکی کشور همه ساله پذیرای دانشجویان با استعداد و نخبه از سراسر کشور است که با پذیرش در این مرکز علمی مراحل تحصیلی خود را سپری و وارد چرخه خدمات سلامت در جامعه می گردند.

دکتر سید محمود تارا با بیان این نکته که برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات آموزشی و تحصیل  حضوری در این مرکز علمی فراهم گردیده است  خاطر نشان کرد: از ابتدای مهرماه بیش از 700 دانشجوی جدید در مقاطع کارشناسی ارشد، پی اچ دی، پزشکی عمومی، تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپ پذیرفته شده اند که برنامه پذیرش این افراد در حال انجام و تکمیل نهایی است.

وی گفت: در مهرماه امسال تعداد 108 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، 40 نفر در مقطع پی اچ دی، بیش از 200 نفر در مقطع پزشکی عمومی، 220 نفر در مقطع دکترای تخصصی، 23 نفر در مقطع فوق تخصصی و 23 نفر در مقطع فلوشیپ در این دانشکده پذیرفته شده اند که بزودی و بر اساس دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت تحصیل خود را در این دانشکده آغاز خواهند کرد.

وی افزود: نام نویسی از پذیرفته شدگان مقطع فوق تخصصی و فلوشیپ به پایان رسیده است و مقطع تخصصی از 18 مهرماه اغاز خواهد شد و علاوه بر آن ثبت نام مقطع ورودی های پزشکی عمومی که از 7 مهرماه آغاز و تا 15 مهر ادامه داشته است بدلیل حجم نام نویسی و فرایندهای مختلف آموزشی تا 22 مهرماه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تمدید شده است.

وی ادامه داد: ثبت نام از ورودی های جدید کارشناسی ارشد و پی اچ دی از امروز 17 مهر ماه آغاز و تا دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

سرپرست دانشکده پزشکی ابراز امیدواری کرد:  که در سال تحصیلی جدید ضمن ترویج برنامه های فرهنگی و دانشجویی، با شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای دانشجویی بتوانیم گامهای موثری را در راستای تقویت برنامه های فرهنگی، اجتماعی، پژوهشی، علمی و ورزشی برداریم.

تهیه و تنظیم: ابوالفضل امتحانی