دانشجویان تا 31 تیر ماه فرصت دارند تا در طرح شهید وزوایی نام نویسی کنند

143.jpg - 4.43 kBمسئول واحد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشجویان تا 31 تیر ماه فرصت دارند تا در طرح شهید وزوایی نام نویسی نمایند.

دکتر میترا حسانی در گفتگو با وب دا، اظهار کرد: در راستای اجرای آئین نامه پیشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور ثبت نام در طرح شهید وزوایی در سال تحصیلی 1401-1400 برای تمامی دانشگاه‌های سراسر کشور از جمله دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شده است.

وی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان در طرح شهید وزوایی، بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه تا 31 تیر ماه سال 1400 فرصت دارند با مراجعه به سایت و سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان به نشانی اینترنتی: WWW.SINA.BMN.IR ضمن ثبت نام در این برنامه، مدارک و اطلاعات خود را ثبت و بارگذاری نمایند و سپس گزینه درخواست بررسی پرونده برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی را در بخش ثبت درخواست سامانه انتخاب کنند.

مسئول واحد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه نتایج درخواست‌های دانشجویان در نیمه دوم مهر ماه امسال اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: سهمیه‌ای به دانشگاه‌ها داده نشده که بخواهیم بگوییم محدودیتی در این خصوص وجود دارد و هر فردی که طرح، برنامه و ایده‌اش جزو موارد برتر انتخاب شود از پشتیبانی‌های دانشجویی برخوردار می‌شود، ضمن اینکه در سال گذشته 31 مشمول از دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشتیم که این افراد ضمن بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی، قرارداد همکاری با دانشگاه هم امضاء کردند.

دکتر حسانی تصریح کرد: برگزیدگان المپیادها، رویدادها و جشنواره‌های دانشجویی از امتیاز ویژه‌ای جهت بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی برخوردارند، ضمن اینکه این امتیاز ویژه برای رتبه‌های برتر کنکور و افراد ارائه‌دهنده و اجراکننده طرح‌های شاخص هم لحاظ شده است.

وی تأکید کرد: زمان یاد شده ویژه دانشجویان در حال تحصیل (ورودی‌های سال 1399 به قبل) بوده و این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نبوده و نیست، ضمن اینکه زمان ثبت نام دانشجویان جدیدالورود (ورودی سال 1400) هم متعاقباً اعلام خواهد شد.