آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد

آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور 3 هزار داوطلب خانم در دو دانشکده دندان پزشکی و پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

مسئول حفاظت آزمون های دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا با اشاره به اینکه تمام دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این دو آزمون لحاظ شد تا سلامت داوطلبان طی آزمون به خطر نیفتد، خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون آزمون های زیادی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شده که در همه آنها اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت شده است.

مرادی با بیان اینکه مسئولین حفاظت آزمون ها با ماسک و شیلد و رعایت فاصله اجتماعی بر این آزمون نظارت داشتند، تصریح کرد: هنگام ورود داوطلبان تب سنجی انجام شد و اگر فردی مشکوک به بیماری کرونا بود، در محیط ایزوله می توانست آزمون دهد.

وی گفت: کارشناسان بهداشت محیط نیز در این آزمون حضور داشتند و بیماران کرونایی که براساس خود اظهاری اعلام به ابتلا به این بیماری داشتنددر محیط جداگانه از سایرین آزمون دادند.

نماینده تام الاختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برگزاری آزمونها با اشاره به اینکه آزمون هشتمین دوره استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در دو دانشکده دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته آموزگار ابتدایی طی دو روز برگزار شد، بیان کرد: بعد از اتمام هر دوره از آزمون محل ازمون کاملا ضدعفونی شده تا داوطلبین روز بعد نیز بتوانند در شرایط سالمی در ازمون شرکت کنند.

مرتضوی با بیان اینکه از نحوه برگزاری آزمون ها، ناظر سازمان سنجش ، ناظر امور اداری و استخدامی کشور ، معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کردند، عنوان کرد: باتوجه به مصوبه ستاد ملی کرونا فاصله گذاری مناسب بین دانشجویان همراه با ضدعفونی تمام محل های آزمون انجام شده است.

وی تاکید کرد: در ورودی های محل آزمون همکاران معاونت بهداشتی اقدام به تب سنجی از داوطلبان کردند تا موارد مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا نیز شناسایی شوند و خوشبختانه آزمون با کمترین احتمال خطر برای سلامتی داوطلبان برگزار شد.