ثبت نام از پذیرفته شدگان نیم سال دوم فوریت های پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 99-98

 

 

اطلاعیه مهم اداره کل امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در خصوص ثبت نام از پذیرفته شدگان نیم سال دوم فوریت های پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 99-98 

 

 

 تذکر مهم:پذیرفته شدگان گرامی ثبت نام اینترنتی از روز سه شنبه مورخ  8/11/98 ساعت 15 فعال می گردد.

 

 

با سلام و عرض تبریک به مناسبت موفقیت و ورود شما به سنگر مقدس دانشگاه ، به اطلاع می رساند؛ این اداره کل افتخار دارد در راستای تکریم ارباب رجوع و رضایت شما پذیرفته شدگان عزیز برای یازدهمین سال ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان خود را از طریق سامانه اینترنتی انجام دهد. 

پذیرفته شدگان محترم ، برای ثبت نام از طریق اینترنت مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید. 

مرحله اول : کلیه پذیرفته شدگان گرامی می باید با آماده نمودن کلیه مدارکی که سازمان سنجش اعلام کرده است سه شنبه مورخ 8/11/98 برای ثبت نام اولیه  به صورت اینترنتی به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

https://ums.mums.ac.ir

 در صفحه مربوطه تب آموزشی  را انتخاب و بر روی گزینه پذیرش کلیک نمایید سپس با وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه خود کلیه مراحل ثبت نام  شامل ثبت اطلاعات ، بارگذاری مدارک تحصیلی و فرم های مربوطه وتایید و ارسال اطلاعات را بطور کامل انجام دهند.

یادآور می شود دانشجو بایستی کلیه فرم های مورد نیاز را از سامانه دانلود نموده و پس از تکمیل مجددا در قسمت مربوطه بارگذاری نماید.

 

و در نهایت پرینت فرم تکمیل شده مشخصات را تهیه و در هنگام ثبت نام حضوری تحویل نمایند.

مرحله دوم : پذیرفته شدگان می باید پس از ثبت نام اینترنتی  و در صورت اطمینان از تایید نهایی ثبت نام اینترنتی خود توسط اداره کل امور آموزشی ( که بصورت پیامک به اطلاع دانشجو خواهد رسید)  ، برای ثبت نام حضوری و انتخاب واحد با در دست داشتن اصل مدارکی که سازمان سنجش اعلام نموده است و همچنین اصل موافقت نامه بدون قید و شرط بالاترین مقام محل خدمتی (مبنی بر موافقت با ثبت نام و ادامه تحصیل) و پرینت هایی که پس از ثبت نام اینترنتی از طریق سیستم دریافت کرده اند در زمان و مکان اعلام شده در ذیل شخصاً مراجعه نمایند.

 

زمان: یکشنبه  13/11/98 از ساعت 8 صبح لغایت 12

مکان: مشهد- چهار راه دکتری- خیابان ابن سینا- دانشکده پرستاری و مامایی – ساختمان اداره آموزش – تلفن  3-38591511 -051

 

مدارک لازم:

1-اصل مدارک دانش نامه کاردانی

2-اصل مدارک پایان طرح

3-اصل فرم تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان در مقطع کاردانی

4-اصل نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام مسئول محل خدمتی برای شاغلین رسمی، پیمانی و تبصره ای

5-مدرکی دال بر وضعیت نظام وظیفه

6-اصل شناسنامه و کارت ملی

7-6قطعه عکس 4× 3

 لازم به ذکر است پذیرفته شدگانی که قبلا در دانشگاه دیگری پذیرفته شده اند، بایستی با دانشگاه اولیه تسویه حساب کامل نموده و با در دست داشتن تمامی مدارک ثبت نامی خود و مدرک معافیت تحصیلی از دانشگاه اولیه شخصا برای ثبت نام مراجعه نمایند. بدیهی است از کسانی که مدارک ناقص یا مجهول داشته باشند، یا غیر از شخص پذیرفته شده تحت هر عنوان باشند، به هیچ وجه ثبت نام بعمل نخواهد آمد.

شایان ذکر است برادران بایستی علاوه بر مدارک خواسته شده از طریق سازمان سنجش یک سری تصاویر مدارک دوره متوسطه ، کارت ملی ، شناسنامه و چهار قطعه عکس و فرم معافیت دوره پیش دانشگاهی را صرفا برای درخواست معافیت تحصیلی دوره دانشجویی به محل ثبت نام ارائه نمایند.

بدیهی است پذیرفته شدگانی که در نیمسال اول یا دوم بصورت متمرکز در دانشگاهی دیگر پذیرفته شده اند، بایستی معافیت تحصیلی و تصویر اعلام انصراف از تحصیل خود را که از طریق دانشگاه اولیه برای نظام وظیفه صادر شده است، ارائه نمایند. شایان ذکر است تا زمانی که برادران پذیرفته شده معافیت تحصیلی خود را که صرفا برای این دانشگاه صادر شده باشد، ارائه ننمایند به هیچ وجه از آنان ثبت نام قطعی به عمل نخواهد آمد.