دریافت کارت ورود به جلسه آزمون میان دوره علوم پایه (پزشکی ، دندانپزشکی ) و پیش کارورزی پزشکی پنج شنبه99/10/04

قابل توجه دانشجویان شرکت کننده در آزمون میان دوره علوم پایه (پزشکی ، دندانپزشکی ) و پیش کارورزی پزشکی پنج شنبه 99/10/04

 با سلام

دانشجوی گرامی

  • برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ،به لینک سامانه مرکز آزمون مراجعه کرده و پس از وارد کردن شماره دانشجویی و کد ملی به عنوان شناسه کاربری و رمز عبور کارت ورود به جلسه را پرینت گرفته و در روز آزمون همراه داشته باشید.
  • فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل کرده و پس از پرینت ،آن را در روز آزمون تحویل مسئولین حوزه دهید.

تذکر مهم :

  • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار (کارت دانشجویی- کارت ملی ) ،کارت ورود به جلسه آزمون و فرم خود اظهاری کرونا  الزامی است .
  • مرکز سنجش از پذیرش دانشجویانی که هر کدام از مدارک فوق الذکر را ارائه ندهند معذور است.

 

  • زمان برگزاری آزمون پیش کارورزی پزشکی صبح روز پنج شنبه تاریخ 99/10/04 راس ساعت 8:30 و آزمون علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی بعد از ظهر همان روز ساعت 14 خواهد بود.

 

  • درهای حوزه آزمون راس ساعت 8:15 صبح و بعد از ظهر راس ساعت 13:45 دقیقه بسته خواهد شد و از ورود دانشجویان بعد از این ساعت جلوگیری می شود. دربهای ورود به سالنهای امتحان یک ساعت قبل از شروع آزمون باز است.
  • دفترچه سوالات آزمون به همراه کلید اولیه روز شنبه 99/10/06 در سایت اینترنتی مرکز سنجش به نشان https://sanjeshp.ir در دسترس قرار خواهد گرفت .
  • مهلت اعتراض به کلید سوالات فقط از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشان https://sanjeshp.ir بعد از اعلام کلید اولیه سوالات از ساعت 12 روز شنبه تاریخ 99/10/06 لغایت ساعت 12روز دوشنبه تاریخ 99/10/08 می باشد . به اعتراضاتی که بعد از زمان اعلام شده و از راههای دیگر ارسال گردد به هیچ عنوان رسیدگی نخواهد شد.
  • آزمون به صورت الکترونیک می باشد از همراه داشتن وسایل غیر ضروری از جمله کتاب ، تبلت ، تلفن همراه ، ساعت هوشمند و ..... جدا خودداری شود.بدیهی است همراه داشتن این اقلام تخلف محسوب می شود و وفق مقررات با متخلفین برخورد خواهد شد.

 

یاد آوری مهم

- آدرس محل آزمون: مشهد – میدان پارک –ابتدای بلوار شهید کلانتری  - سمت راست - پردیس دانشگاه علوم پزشکی و فردوسی ساختمان مرکزی شماره 3(داروسازی قدیم)- مرکز سنجش آموزش پزشکی کلان منطقه 9آمایشی /

- لینک دریافت کارت و خود اظهاری کرونا http://sanjesh.mums.ac.ir/strcss/Authenticate.php

-شروع  آزمون : پیش کارورزی راس ساعت 8:30 صبح روز پنج شنبه 99/10/04

 -  شروع  آزمون :  علوم پایه (دندانپزشکی و پزشکی ) راس ساعت 14 بعد از ظهر 99/10/04