ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسري سال تحصيلي 97-98

 

ثبت نام پذیرفته شدگان  کنکور سراسري سال تحصيلي 97-98

 

 آدرس صفحه ثبت نام اينترنتي  :   http://ums.mums.ac.ir/stdnew 

اطلاعيه معاونت آموزشي دانشگاه در خصوص ثبت نام از پذيرفته شدگان نيم سال اول و دوم رشته هاي مختلف آزمون سال تحصيلي 97-98(مقاطع کارشناسي پيوسته ، کارشناسي ناپيوسته و دکتراي عمومي)

 

با سلام و عرض تبريک به مناسبت موفقيت و ورود شما به سنگر مقدس دانشگاه ، به اطلاع مي رساند؛ اين معاونت افتخار دارد در راستاي تکريم ارباب رجوع و رضايت شما پذيرفته شدگان عزيز براي نهمین سال، ثبت نام اوليه پذيرفته شدگان خود را از طريق سامانه رايانه اي انجام دهد.

 

پذيرفته شدگان محترم ، لازم است براي ثبت نام از طريق اينترنت مراحل ذيل را به ترتيب انجام دهند:

 

مرحله اول: کليه پذيرفته شدگان ، پس از اعلام نتايج از طريق سازمان سنجش ، مي بايد با در دست داشتن تصوير گواهي ديپلم و پيش دانشگاهي به اداره پست شهرستان خود مراجعه کرده و درخواست تأييديه تحصيلي خود را براي آموزش و پرورش ناحیه محل تحصیل خود ارسال نمایند تا پس از آن تاييديه های مذکور به آدرس ذيل ، به اداره پست تحويل داده و رسيد دريافت نمايند. ضمناً ارائه اصل و کپي رسيدپستي در محل ثبت نام الزامي است.

 بدیهی است پیگیری لازم و مستمر تا ارسال تاییدیه های تحصیلی مذکور از سوی آموزش و پرورش ناحیه محل تحصیل به  اداره کل امور آموزشی دانشگاه (با توجه به رسید های پستی) و حداکثر آذرماه سال جاری به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

توجه :پذيرفته شدگان مي بايد آدرس مشهد ، ميدان سعدي ، ابتداي خيابان سناباد ، نبش سناباد 7، اداره کل امور آموزشي دانشگاه علوم پزشکي مشهد ، کد پستي 9138735499 را مطابق شکل ذيل با عنوان گيرنده نهايي تاييديه تحصيلي در پشت پاکتي سفيد براي ارسال تاييديه تحصيلي درج نمايند.

 


گيرنده: نهايي تاييديه تحصيلي

مشهد، ميدان سعدي، خيابان سناباد، نبش سناباد7، مديريت امورآموزشي دانشگاه علوم پزشکي مشهد

کدپستي : 9138735499


 

مرحله دوم : برای  ثبت نام اينترنتي به صفحه http://ums.mums.ac.ir/stdnew مراجعه بفرمایید.


 

مرحله سوم :کليه پذيرفته شدگان گرامي نيم سال اول ودوم سال تحصيلي 98-97 باید با آماده نمودن ساير مدارکي که سازمان سنجش اعلام کرده است حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه 2/7/1397  براي ثبت نام اوليه به صورت اينترنتي اقدام نمایند.

 

مرحله چهارم:انجام کليه مراحل ثبت نام اوليه اينترنتي، طبق راهنماي ثبت نام (تکميل دقيق فرمهاي ثبت نامي و ارسال مدارک مورد نياز)

 

تذکر مهم : ثبت نام اينترنتــــــي  صرفا از روز شنبه مورخ 24/6/97 از ساعت 12 ظهر  تا ساعت 24 روز دوشنبه 2/7/1397فعال می باشد.

 

مرحله پنجم: الف) نحوه ثبت تعهدنامه در دفترخانه: کليه پذيرفته شدگان کد رشته هاي داراي تعهد خاص سه برابر مدت تحصیل( 30% مناطق محروم) در رشته پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي مي بايد پس از پرینت نمونه دو برگ فرمهای تعهد محضری فرم شماره 14 به همراه دو نفر کارمند رسمی دولت به عنوان ضامن به یکی از دفاتر اسناد رسمی شهر خود مراجعه و پس از ثبت تعهد نامه در دفترخانه یک نسخه از تعهد ثبت شده را حداکثر تا آذرماه سال جاری پس از تایید امور حقوقی این دانشگاه به مدیریت امور آموزشی دانشگاه ارائه نمایند. در غیر اینصورت از ادامه تحصیل آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 

مرحله ششم:کليه پذيرفته شدگان نيمسال اول و دوم رشته هاي پرديس خودگردان و مازاد بر ظرفيت (شهريه پرداز) مي بايد شهريه تعيين شده را براي اولين نيم سال تحصيلي خود، نقداً طبق جدول شماره 4  از طریق درگاه پرداخت اینترنتی واريز نمایند. بديهي است درصورت عدم پرداخت شهريه يک نيمسال در زمان ثبت نام(به صورت علي الحساب) به هيچ عنوان از فرد ذينفع ثبت نام انجام نخواهد شد. شايان ذکر است شهريه مذکور می باید نقداً واريز شود و به هيچ عنوان تقسيط نمي گردد.

 

مرحله هفتم :کليه پذيرفته شدگان بايد شخصا، به همراه مدارک خواسته شده مي بايدپس از ثبت نام اينترنتيبراي ثبت نام حضوري و انتخاب واحد با در دست داشتناصل مدارکي که سازمان سنجش اعلام نموده است و همچنن اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملي و رسيد نهايي ثبت نام اينترنتي که از طريق سيستم دريافت کرده اند، مطابق جدول ذيل به محل ثبت نام مراجعه نمايند.


 يادآوري مي شود که ورود خانواده هاي محترم وهمراهان گرامي به محل ثبت نام اکيداً ممنوع است. لذا شايسته است همراهان گرامي از ورود به محل ثبت نام جداً خودداري فرمايند.

 

مرحله هشتم : برادران پذیرفته شده، علاوه بر مدارک خواسته شده (براساس اعلام سازمان سنجش) می باید این مدارک را نیز برای درخواست معافیت تحصیلی و صدور آن از سوی پلیس +10 جداگانه به همراه بیاورند:

 

الف) فرم شماره 4 معافیت دوران تحصیل پیش دانشگاهی را از آموزش و پرورش محل تحصیل خود دریافت کنند و با خود به همراه بیاورند.

 

ب) فرم شماره 20  (درخواست معافیت تحصیلی را در سامانه تکمیل کرده و دو سری از آن پرینت گرفته و به همراه یک سری کپی مدارک پیش دانشگاهی دیپلم، کارت ملی، شناسنامه و چهار قطعه عکس با خود به همراه بیاورند.

 بدیهی است برای این دسته از عزیزان طی تامه رسمی ثبت شده (فرم شماره 20) در زمان ثبت نام حضوری تقاضای صدور معافیت تحصیلی  از پلیس +10 خواهد شد.

شایان ذکر است تا ارائه معافیت تحصیلی از افراد ذینغع ثبت نام قطعی به عمل نخواهد آمد.


مرحله نهم:
کليه شاغلان و کارکنان و نيز استفاده کنندگان از سهميه بهياري بايد علاوه بر مدارک خواسته شده در سايت سازمان سنجش، موافقت نامه بدون قيد و شرط از بالاترين مقام مسئول محل خدمتي خود، مبني بر بلامانع بودن ثبت نام و ادامه تحصيل در رشته پذيرفته شده،

 

بديهي است در غير اين صورت به هيچ عنوان از فرد ذينفع ثبت نام  بعمل نخواهد آمد.

 

مرحله دهم : پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته بایستی ضمن توجه به نکات مربوط  در این اطلاعیه علاوه بر مدارک خواسته شده در سایت سازمان سنجش موافقت نامه بدون قید و شرط را از بالاترین مقام مسئول خدمتی خود مبني بر بلامانع بودن ثبت نام و ادامه تحصيل در رشته پذيرفته شده ارائه دهند، بديهي است در غير اين صورت به هيچ عنوان از فرد ذينفع ثبت نام انجام  نخواهد آمد.

شایان ذکر است زمان و مکان ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته طبق جدول شماره 3 خواهد بود.

 

 

جدول شماره 3: زمان و مکان مراجعه: کليه پذيرفته شدگان نيم سال اول ودوم سال تحصيلي 98-97 وهمچنين کليه پذيرفته شدگان مجتمع هاي آموزش عالي سلامت شهرهاي کاشمر، قوچان مي بايد براي ثبت نام حضوري براساس جدول ذيل عمل نمايند.

 

جدول شماره 3 : کلیه پذیرفته شدگان رشته های دانشکده های مشهد


جنسيت

عنوان

زمان

برادران

پذيرفته شدگاني که ابتداي نام خانوادگي آنان الف تا س مي باشد

روز چهارشنبه 04/07/97 از ساعت 8 لغايت 13

برادران

پذيرفته شدگاني که ابتداي نام خانوادگي آنان ش تا ي مي باشد

روز پنج شنبه 05/07/97 از ساعت 8 لغايت 13

خواهران

پذيرفته شدگاني که ابتداي نام خانوادگي آنان الف تا ز مي باشد

روز شنبه 07/07/97 از ساعت 8 صبح لغايت 13

خواهران

پذيرفته شدگاني که ابتداي نام خانوادگي آنان ژ تا ف مي باشد

روز یکشنبه 08/07/97 از ساعت 8 صبح لغايت13

خواهران

پذيرفته شدگاني که ابتداي نام خانوادگي آنان ق تا ی مي باشد

روز دوشنبه 09/07/97 از ساعت 8 صبح لغایت 13

 

 

مکان ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان رشته های مشهد : مشهد - ابتداي بلوار وکيل آباد - انتهاي خيابان شهيد باهنر - پرديس دانشگاه علوم پزشکي مشهد - جنب استخر شناي شهيد شاديفر - سالن ورزشي دانشجويان


مکان ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان مجتمع آموزش عالی کاشمر به آدرس : کاشمر- خیابان پرستار – جاده مغان– دانشکده پرستاری کاشمر – تلفن : 051-55265404

زمان ثبت نام حضوری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 4و 5  مهرماه از ساعت 8 صبح لغایت 13 


مکان ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان مجتمع آموزش عالی قوچان

آدرس : جاده سنتو- دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان- دانشکده فنی و حرفه ای – طبقه اول- سمت راست- مجتمع آموزش عالی سلامت قوچان

تلفن   9155817947  

زمان ثبت نام حضوری صرفاً در روزهای شنبه و یکشنبه 7و8 مهرماه از ساعت 8 صبح لغایت 13 

 

 

 

یادآوری1:ثبت نام از فرزندان اعضای هیات علمی (انتقالی) درصورتی که اسامی آنان از طریق سازمان سنجش اعلام شود،مشابه سایر دانشجویان در روزهای مذکور  انجام خواهد شد. در غیر این صورت می باید براساس برنامه زمان بندی ذیل (در زمان ثبت نام اتباع خارجی) اقدام نمایند:

 

یادآوری2:اتباع خارجي پذيرفته شده مي بايد شخصا با در دست داشتن اصل و کپي مدارک خواسته شده به همراه اصل و تصوير رواديد تحصيلي و رسید تراکنش پرداخت الکترونیک خود در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه 11/07/97 و 12/07/97 به آدرس : مشهد - ميدان سعدي - ابتداي خيابان سناباد - جنب سناباد 7 - مديريت امور آموزشي مراجعه نمايند.

 

تذکر مهم : ثبت نام اينترنتــــــي  صرفا از روز شنبه مورخ 24/6/97 از ساعت 12 ظهر  تا ساعت 24 روز دوشنبه 2/7/1397فعال می باشد.

 

 توجه: پذیرفته شدگان رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اسااس نمره تراز آژمون در دو نیمسال (اول و دوم) پذیرش شده اند.

بديهي است پذيرفته شدگاني که مراحل  ثبت نام اينترنتي را به طور کامل انجام ندهند و یا مدارک و مستندات برابر دستو العمل سازمان سنجش در سامانه بارگزاری نکنند به منزله عدم مراجعه تلقی شده و از ایشان ثبت نام حضوري انجام نخواهد شدو عدم ثبت نام حضوري به منزله انصراف از ثبت نام تلقي خواهد شد.

 

شهريه مصوب رشته هاي دکتراي حرفه اي پرديس خودگردان در سال تحصيلي 97-98 (به صورت علي الحساب) که از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه پرداخت می شود به مبلغ ذیل اعلام می شود :

 

جدول شماره 4 :

 


رشته تحصيلي

پزشکي


دندانپزشکي

داروسازي

ساير دانشکده ها، مقطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته

شهريه يک نيمسال(1ترم)

100.000.000 ريال

ده میلیون تومان

50.000.000 ریال

پنج میلیون تومان

 

 

اتباع خارجي ونيز دانش آموختگان مقطع کارشناسي ارشد مي بايد شهريه خود را براساس جدول شماره 4 واريز نمايند. ضمناً پرديس خودگردان دانشگاه، هيچگونه تعهدي در قبال تامين خوابگاه، سلف سرويس و اياب و ذهاب دانشجويان شهریه پرداز  ندارد.

 

در تمامی رشته ها ومقاطع تحصیلی به جز دندانپزشکی سالانه براساس مصوبات هیات امنا 10% به شهریه متغییر دانشجویان افزوده می شود. و برای رشته دندانپزشکی در مقطع علوم پایه سالانه 10% و در مقاطع پس از علوم پایه سالانه 20% به شهریه متغییر اضافه خواهد شد. 

 

لازم به يادآوري است شهريه ثبت نامي به هيچ عنوان تقسيط نمي شود.

 

  تمامي خدمت گزاران شما در ستاد استقبال از دانشجويان که در محل ثبت نام، استقرار دارند، همت و تلاش حداکثر خود را به کار گرفته اند تا در فضايي آرام و با نشاط و در کمترين زمان ممکن از شما عزيزان ثبت نام به عمل آید.

 

لذا از شما عزیزان انتظار داریم با ارائه کامل مدارک خواسته شده و همچنين همکاري لازم با همه مسئولان و کارکنان خدوم مستقر در محل ثبت نام با آنان در جهت ارائه بهتر خدمات یاری فرمایید.

 

فرايند ثبت نام:

 

الف) ايستگاه آموزش:

 

1- بررسي رسید تراکنش پرداخت الکترونیک(ويژه شهريه پردازان)

 

2- ارائه و بررسي مدارک ثبت نام موقت

 

3- تشکيل پرونده آموزشي

 

4- صدور نامه درخواست معافيت تحصيلي از پليس + 10 (ويژه برادران)

 

5- تحويل کارت دانشجويي (ضمناً براي برادران پس از ارائه معافيت تحصيلي ميسر خواهد شد)

 

ب ) ايستگاه رفاهي - فرهنگي

 

1- ارائه و بررسي مدارک درخواست خوابگاه

 

2- ارائه و بررسي درخواست تغذيه

 

3- ارائه فرمهاي مربوط

 

ج) ايستگاه پايش سلامت: چهار ايستگاه

 

د) ايستگاه تست ورزشي

 

هـ) تحويل کارت اصلي دانشجويي (براي مراجعه به دانشکده هاي مربوط و انتخاب واحد در زمان مقرر)

 

 پذيرفته شدگان عزيز پس از تشکيل پرونده  از خارج کردن پرونده ویا هر يک از مدارک ثبت نامي خود جداً خودداري نمايند.

 از کلیه پذیرفته شدگان عزیز (و خانواده های محترم) تقاضا می شود اطلاعیه های مربوط را با دقت مطالعه نمایند و از مراجعه به اداره کل و واحد های آموزشی دانشگاه برای هرگونه سوال جدا خودداری فرمایند..شایان ذکر است مقررات و آیین نامه های آموزشی کلیه رشته ها در سایت مدیرت امور آموزش دانشگاه قرار دارد.

بديهي است مراجعه به تمامي ايستگاه هاي مذکور و انجام اقدامات لازم براي پذيرفته شدگان الزامي است، در غير اين صورت ثبت نام آنان انجام نمی شود و اين دانشگاه هيچگونه مسئوليتي در این باره نخواهد داشت.


 

با سپاس

 

معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشکي مشهد