بازدید مسئولان وزارت بهداشت از فرآیند بررسی صلاحیت های علمی متقاضیان فراخوان جذب هیأت علمی

آخرین به روز رسانی چهارشنبه, 13 تیر 1397 07:01
بازدید: 156

رییس مرکزامور هیأت علمی وزارت بهداشت و نماینده ی وزارت بهداشت در منطقه ۹ آمایشی کشور از فرآیند مصاحبه و بررسی صلاحیت های علمی متقاضیان فراخوان جذب هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دکتر حسینی ضمن بازدید از آزمون مصاحبه داوطلبان فراخوان جذب هیات علمی گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این فرایند مسیر خوبی را طی می‌کند و توانسته است با  برنامه ای از پیش تعیین شده و سازمان یافته و با همکاری تعدادی از اعضای هیأت علمی مجرب ایستگاه هایی را برای مصاحبه و  ارزیابی متقاضیان ایجاد کند.

وی افزود: در ایستگاه های طراحی شده داوطلبان بر اساس شاخص های مدون ومعین، موضوعی را انتخاب و به آموزش و ارائه آن می پردازند که این روش برای ارزیابی، مقایسه و انتخاب بهترین معلم جهت ارائه مطالب علمی، روش بسیار خوبی است.

رییس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت تاکید کرد: دانشگاه‌ علوم‌پزشکی مشهد در فرایند جذب، خوشبختانه مسیر خوبی را طی می‌کند و لازم می‌دانم از رئیس، معاون آموزشی،مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی،اعضای هیات اجرایی جذب و کارگروه های بررسی صلاحیت های علمی و عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که همکاری و هماهنگی خوبی را با ستاد مرکزی و هیات مرکزی جذب مرکز امور هیات علمی داشته‌اند تشکر کنم .

دکتر حسینی نماینده وزارت بهداشت در کلان منطقه ۹ آمایشی ضمن تقدیر از تدوین برنامه های آزمون مصاحبه ی پانزدهمین فراخوان جذب هیأت علمی در این منطقه و انتخاب اصلح که به بهترین شکل صورت می گیرد، اظهار امیدواری کرد؛ با جذب افراد توانمند و متعهد به عنوان اعضای هیات علمی، شاهد پیشرفت آموزش و پژوهش و خدمت به نظام سلامت باشیم.